O nas

Nasza firma (lokalizacja: Warszawa) od 2000 roku oferuje kompleksowe usługi z zakresu szkolenia BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy. W oparciu o bogatą wiedzę i zdobyte na przestrzeni ponad 20 lat doświadczenie, staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Zaufanie i satysfakcja naszych kontrahentów stanowią dla nas najwyższą wartość. Wierzymy, że solidna praca w połączeniu z nieustannym doskonaleniem usług, to klucz do największego sukcesu.

Kompleksowa obsługa BHP jest naszym znakiem rozpoznawczym. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo pracowników każdego z naszych klientów. Dlatego prowadzona przez nas obsługa BHP charakteryzuje się wyjątkową solidnością. Jesteśmy elastyczni i aktywnie wychodzimy naprzeciw potrzebom oraz wymaganiom klientów.

Wszystkie nasze szkolenia BHP i inne kursy charakteryzują się najwyższym poziomem merytorycznym, który jest podstawą umiejętności praktycznych, do których przywiązujemy równie dużą wagę. Jesteśmy świadomi, jak istotne jest właściwe wykorzystanie wiedzy w praktyce.Nasza kadra trenerów wyróżnia się wysokimi kompetencjami i kwalifikacjami. Zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe, które ułatwiają przyswojenie wiedzy, czyniąc ten proces maksymalnie komfortowym.  Nasze doświadczenie w pełni umożliwia nam samodzielne opracowywanie instrukcji na potrzeby każdego klienta z osobna. Jednocześnie wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom, dostosowujemy kursy i szkolenia BHP do indywidualnych oczekiwań kontrahentów. Wszystkie opracowane przez naszych specjalistów dokumenty dostępne są w wersji elektronicznej. Oferujemy między innymi platformę do nauki w trybie e-learning, dzięki której przyswajanie wiedzy staje się łatwe i szybkie. Realizujemy szkolenia oraz pełną obsługę w języku angielskim oraz na życzenie klienta w innych językach obcych (niemieckim, francuskim lub hiszpańskim).

Dowodem naszej wiedzy, kompetencji i umiejętności jest szereg fachowych publikacji opracowanych przez nasz zespół. Jesteśmy w czołówce najlepszych ośrodków edukacyjnych w Polsce, czego najlepszym dowodem jest imponująca lista naszych stałych i zadowolonych klientów. Państwa zaufanie jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także bodźcem do dalszej, wytężonej pracy. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja Klienta. Nasza siedziba znajduje się w centrum Warszawy, ale świadczymy usługi na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy!